Školní rok 2021/2022

Zveřejněno: 07.12.2021.

ADVENTNÍ ČAS 2021

Podzim utekl jako voda a my se znovu můžeme těšit na příchod Ježíška. I přes špatnou epidemiologickou situaci ale děláme vše pro to, abychom si ve třídě navodili tu správnou vánoční atmosféru.

Na 1. adventní neděli jsme měli naplánované vystoupení při rozsvícení vánočního stromečku, které se bohužel zrušilo. Nechtěli jsme ale zahodit hodiny trénování a rozhodli jsme se natočit video pro všechny blízké a známé. Vše jsme zvládli na jedničku a můžeme být na svůj výkon pyšní. Věnovali jsme se tématu vánočních tradic, zazpívali pár písniček, naučili se pranostiky a zarecitovali básničky.


Na konci prvního prosincového týdne nás čekal tradiční projektový den - Mikulášská nadílka. Ve třídě jsme měli nachystáno plno tematických aktivit a úkolů, které jsme zvládli s mikulášskou moudrostí, andělskou ladností a čertovskou mrštností. Aby byl den ještě lepší, vymódili jsme se pomocí tematických kostýmů. 

Adventní čas nám přináší spoustu možností tvořit, zpívat a povídat si o našem nejoblíbenějším svátku roku. Každý den plníme úkoly z adventního kalendáře a čteme vánoční příběhy před odpočíváním. Těšíme se na další výzvy, které nás čekají - hlavně na příchod Ježíška, který se k nám do školky snad taky přiletí podívat.


Nepřehlédněte!

Preventivní bezpečnostní opatření

Zveřejněno: 24.09.2021.

Vážení rodiče, prosíme Vás, nenechávejte pootevřené dveře do budovy mateřské školy. Při vstupu do budovy i při východu z budovy mateřské školy za sebou dveře ihned zavírejte. Při zvonění do tříd…
Zobrazit více